Wybrany wątek opinii

Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy
(2020.01.20)
Twoj wybór. Popieranie zdrajców Polski swiadczy tylko o tobie.
adcd (2020.01.20)
Oj chyba cię coś swędzi. Bronisz Biedronia jakby cię z nim coś podłączyło
zb (2020.01.20)
Jaki jest powód że ciągle usuwacie moje posty na temat może przyszłą Panią prezydent z rozporkiem ?
zb (2020.01.20)
Powrót do komentarzy