Wybrany wątek opinii
Ja stawiam na Biedronia, byle nie zaklamany i szerzący nienawiść prostacki PIs albo PO co zmarnowalo 8 lat i dopuscilo Pis do wladzy
Do moderacji
Odpowiedz
5
30
Twoj wybór. Popieranie zdrajców Polski swiadczy tylko o tobie.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Oj chyba cię coś swędzi. Bronisz Biedronia jakby cię z nim coś podłączyło
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Jaki jest powód że ciągle usuwacie moje posty na temat może przyszłą Panią prezydent z rozporkiem ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
4