UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

395 zł za tonę nieposegregowanych śmieci? No to już rozumiem dlaczego u mnie na dzielnicy wszystkie posegregowane śmieci i tak lądują do zwykłej śmieciarki która je miesza.

ggggggggggg

Anuluj