UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
395 zł za tonę nieposegregowanych śmieci? No to już rozumiem dlaczego u mnie na dzielnicy wszystkie posegregowane śmieci i tak lądują do zwykłej śmieciarki która je miesza.
ggggggggggg
395 zł za tonę nieposegregowanych śmieci? No to już rozumiem dlaczego u mnie na dzielnicy wszystkie posegregowane śmieci i tak lądują do zwykłej śmieciarki która je miesza.
ggggggggggg