UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skrzyzowanie jest ok. Po prostu elblascy kierowcy nie znaja przepisow ruchu drogowego i sa coraz glupsi!!!
Skrzyzowanie jest ok. Po prostu elblascy kierowcy nie znaja przepisow ruchu drogowego i sa coraz glupsi!!!