A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jezry - Idź ślepcze do lekarza, a prawo jazdy odeślij do UM. Tam NIE MA żadnej strzałki
@Nad jarem - Skrzyżowanie złe, światła złe, w ogóle wszystko złe, a to że się jeździć nie potrafi to już taki drobny szczegół :D
Nie. Jest moment, może 5 sekund, że samochody jadące od centrum w stronę LIDLa, mają zielone i w tym samym czasie zapala się zielone dla skręcających z JPII w Ogólną.
Do wszystkich dokarmiających ptaki w tym mieście - to nie ZOO!
@Kierowca i świadek - Nie trzeba zmieniać ustawienia świateł tylko niech się tumany w końcu nauczą że światło zielone to nie to samo co zielone kierunkowe. Przez te bezkolizyjne światła stoi się 2 razy dłużej na skrzyżowaniach, nawet jak nie ma aut trzeba swoje odstać. Jak wyłączą sygnalizację, to dopiero jest tragedia - ci mistrzowie kierownicy nie potrafią przejechać skrzyżowania, bo tylko potrafią jak mają bezkolizyjne zielone światło. UCZUĆ I KARAĆ A NIE NASTĘPNE KORKI GENEROWAĆ!
nie dowiary!!! obaj mieli zielone!!! a gdzie przepisy ruchu drogowego ???? Zabrac temu z alfy prawo jazdy!!!
@jezry - i wlasnie przez takich kierowcow sa wypadki!!! gdzie ty masz tam strzalke kierunkowa?? chyba zamiast mozgu
@Mirban - jaki lewoskret baranie???? Na kurs prawa jazdy sie zapisz skoro nie rozrozniasz sygnalizatora kierunkowego od zwyklego
nigdy nie bylo strzalki kierunkowej z JPII w Ogolna
Była