Wybrany wątek opinii
Bo to kobita byla, wiec sie zderzyla.
Do moderacji
Odpowiedz
12
23
Akurat nie kobity wina ino chlopa , bo jego ma zamiar ukarac policja , ale jak na razie myslo co zrobic ,tak jak przy tej zarowce, co trza wkrecic ..jeden trzyma zarowke a trzech nim kreci.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Kobiety lubią się zderzać
Do moderacji
Odpowiedz
0
2