Wybrany wątek opinii

Bo to kobita byla, wiec sie zderzyla.
(2020.01.16)
Akurat nie kobity wina ino chlopa , bo jego ma zamiar ukarac policja , ale jak na razie myslo co zrobic ,tak jak przy tej zarowce, co trza wkrecic ..jeden trzyma zarowke a trzech nim kreci.
Notak (2020.01.17)
Kobiety lubią się zderzać
(2020.01.17)
Powrót do komentarzy