UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na skrzyzowaniu z jana pawła pali sie zielone. .. nie zielona strzałka, skrecajacy maja obowiazek ustapic pierwszenstwa jadacym z naprzeciwka. nie wiem co tu jest dla osob z prawem jazdy nie zrozumiale. skrzyzowanie jak kazde inne. tylko chyba rozwagi brakuje, z mysla duze skrzyzowanie zielone wiec moge jechac.

mti