UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakis czas temu sprawdzalem , od strony plk Dabka , gaslo zielone w lewo , potem gaslo zielone prosto , dopiero ruszaly samochody z JPIi. A niektorzy juz na zoltym z niezla predkoscia pomykali prosto

Sprawdzalem