UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakis czas temu sprawdzalem , od strony plk Dabka , gaslo zielone w lewo , potem gaslo zielone prosto , dopiero ruszaly samochody z JPIi. A niektorzy juz na zoltym z niezla predkoscia pomykali prosto

Sprawdzalem

Anuluj