113
16.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca z alfy może ma 50 lat ale z BMW na pewno nie.
Marcel123 (2020.01.17)

info

0  
  0
Najważniejsze ze nikomu nic się nie stało. Co Was obchodzi kto jakim jeździ autem. No chyba ze samemu się tramwajem popierdziela to razi nawet lepszy rower.
Zdruzgotanaglupota (2020.01.17)

info

0  
  0
Tak. Nie ma tam zielonej strzałki tylko zielone światło. I może byłoby brak ustapienia pierszeństwa przejazdu, gdyby nie to, że w tym samym momencie kiedy zapala się zielone światło dla jadących z modrzewiny, to od 2 sekund pali sie czerwone dla jadących z Dąbka. Sekwencja świateł ustawiona jest tak, że jeżeli ktoś miał wjechac na żółtym, to tylko Ci z Dąbka.
(2020.01.17)

info

2  
  1
O! do Elbląga dotarły autonomiczne pojazdy.
chenqu (2020.01.17)

info

0  
  0
Tak sobie czytam te komentarze-zielone,czerwone,czerwone,zielone,strzalka jest,nie ma strzalki i sie pytam sieroty boze,gdzie macie oczy,bo zdrowego rozsadku chyba juz nie?Tylko klapki na oczach i wio,bo zielone.A o takim sformulowaniu jak igranuczone zaufanie na drodze slyszeliscie?Ci,co sie stukneli pewnie nie,bo myslenie ich boli.Przeciez w ich mniemaniu nikt nie lamie przepisow i nie wjezdza na zoltym badz czerwonym na skrzyzowanie,wszyscy sa idealni u nie popelniaja bledow,a urzadzenia sterujace sa na takim poziomie kosmicznego zaawansowania,ze sie nigdy nie psuja.Plk.Dabka,to raczej nie autostrada i przy takiej odleglosci jaka dzieli jadace naprzeciwko siebie pojazdy niemozliwoscia jest niezauwazenie,ze ktos robi cos niepoprawnie i brak czasu na zatrzymanie sie lyb inna reakcje unikniecia kolizji.No,chyba ze zamiast patrzec na droge,to zwiedza sie okolice i piekne neony na CHOgrody,bo zielone przeciez mam.
Rd (2020.01.17)

info

1  
  0
Chyba dziana pani przeleciała skrzyżowanie na intensywnie czerwonym. Szkoda auta.
Kiyrfhjg (2020.01.17)

info

4  
  2
Dla prostych kierowców powinny być proste skrzyżowania.
J71+1 (2020.01.17)

info

0  
  0
Jak jedziesz z Modrzewiny w Ogólną i masz zielone to ci co jadą prosto na Modrzewinę mają czerwone
DARCEL (2020.01.17)

info

1  
  1
Prawidłowo z Modrzewiny w Ogólną powinna być strzałka a nie zwykły sygnalizator skoro ja mam zielone w Ogólną a ci na Modrzewinę mają czerwone
DARCEL (2020.01.17)

info

2  
  2
sprzedam w/w auta stan idealny
(2020.01.17)

info

0  
  0