UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak. Nie ma tam zielonej strzałki tylko zielone światło. I może byłoby brak ustapienia pierszeństwa przejazdu, gdyby nie to, że w tym samym momencie kiedy zapala się zielone światło dla jadących z modrzewiny, to od 2 sekund pali sie czerwone dla jadących z Dąbka. Sekwencja świateł ustawiona jest tak, że jeżeli ktoś miał wjechac na żółtym, to tylko Ci z Dąbka.