UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak sobie czytam te komentarze-zielone,czerwone,czerwone,zielone,strzalka jest,nie ma strzalki i sie pytam sieroty boze,gdzie macie oczy,bo zdrowego rozsadku chyba juz nie?Tylko klapki na oczach i wio,bo zielone.A o takim sformulowaniu jak igranuczone zaufanie na drodze slyszeliscie?Ci,co sie stukneli pewnie nie,bo myslenie ich boli.Przeciez w ich mniemaniu nikt nie lamie przepisow i nie wjezdza na zoltym badz czerwonym na skrzyzowanie,wszyscy sa idealni u nie popelniaja bledow,a urzadzenia sterujace sa na takim poziomie kosmicznego zaawansowania,ze sie nigdy nie psuja.Plk.Dabka,to raczej nie autostrada i przy takiej odleglosci jaka dzieli jadace naprzeciwko siebie pojazdy niemozliwoscia jest niezauwazenie,ze ktos robi cos niepoprawnie i brak czasu na zatrzymanie sie lyb inna reakcje unikniecia kolizji.No,chyba ze zamiast patrzec na droge,to zwiedza sie okolice i piekne neony na CHOgrody,bo zielone przeciez mam.

Rd