UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawidłowo z Modrzewiny w Ogólną powinna być strzałka a nie zwykły sygnalizator skoro ja mam zielone w Ogólną a ci na Modrzewinę mają czerwone

DARCEL

Anuluj