A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
DARCEL - lepiej oddaj prawo jazdy. .. trzeba Tobie wydzielac kazdy kierunek ruchu strzalka? Co jak juz masz tylko zielony sygnalizator to juz sobie niepotrafisz poradzic?
Teraz to taka moda na niepelnosprawnych.wszedzie ich zatrudniaja i prawo jazdy tez daja.a pozniej takie konsekwencje jak na obrazku.
A ja to mam gdzies, te wszystkie swiatla, strzalki, popychanki, srodkowe palce. .. .. wsiadam sobie w tramwaj i kaze se wieźć mnie na Pl
Slowianski, a co kto mi zabroni