UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowca i świadek - Nie trzeba zmieniać ustawienia świateł tylko niech się tumany w końcu nauczą że światło zielone to nie to samo co zielone kierunkowe. Przez te bezkolizyjne światła stoi się 2 razy dłużej na skrzyżowaniach, nawet jak nie ma aut trzeba swoje odstać. Jak wyłączą sygnalizację, to dopiero jest tragedia - ci mistrzowie kierownicy nie potrafią przejechać skrzyżowania, bo tylko potrafią jak mają bezkolizyjne zielone światło. UCZUĆ I KARAĆ A NIE NASTĘPNE KORKI GENEROWAĆ!


Anuluj