UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic"Jakim (. .. )trzeba być, by coś takiego napisać. Cieszę się, że cię (celowo z małej litery)nie znam i pragnę nigdy cię nie poznać.


Anuluj