UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic"Jakim (. .. )trzeba być, by coś takiego napisać. Cieszę się, że cię (celowo z małej litery)nie znam i pragnę nigdy cię nie poznać.
"Jakie życie, taka śmierć, nie dziwi nic"Jakim (. .. )trzeba być, by coś takiego napisać. Cieszę się, że cię (celowo z małej litery)nie znam i pragnę nigdy cię nie poznać.