UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się porobiło z naszym społeczeństwem? Jeszcze kilka lat temu przeczytanie takich zajadłych komentarzy byłoby niemożliwe. Powoli sięgamy dna. Tragiczne jest, że nikt nie zauważa, jak bardzo za prezydentury P. Adamowicza, zmienił się Gdańsk, jak wypiękniał. Wasza zazdrość o majątek Adamowicza bierze się stąd, że sami pewnie niewiele posiadacie. Chcielibyście, aby prezydent prawie półmilionowego miasta zarabiał co najwyżej średnią krajową i przez 21 lat prezydentury dorobił się M-4 i Skody-Fabii. Ogromnie żal mi ludzi, którzy w upodlaniu innych widzą sens życia i patriotyczną misję.

babunia

Anuluj