UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakże przykro czytać te komentarze. Wy pisowcy na wszystko jesteście gotowi by ludzie uwierzyli w waszą nocami wymyślaną "pis prawdę", bo wasi szefowie tak lubią w nocy pracować (przedstawiciele innego bardzo starego zawodu też w nocy pracują). Brak słów, brak słów.


Anuluj