100
14.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na drzewo liście pompowac. Ani swat ani rodzina dajcie spokój.
(2020.01.15)

info

9  
  3
Co demokracja czy komuna i cenzura. Używacie wpisy które tu były i zmysły się. Jesteście cieniasy i tyle. Zamknijcie ten portal i info.BOICIE SIE SAMYCH SIEBIE.
(2020.01.15)

info

4  
  2
Z "tłumów"obecnych na tej szopce wynika, że Adamaowczy w Elblągu nie cieszył się poważaniem.
(2020.01.15)

info

15  
  3
Prawda jest taka, że nie został by zamordowany na scenie gdyby owsiakowe imprezy były należycie zorganizowane i zabezpieczone. Róbta co chceta.
(2020.01.15)

info

13  
  3
Do mnie więcej ludzi przychodzi na urodziny. Napewno nie zaprosił bym prezydenta i KODowców.
(2020.01.15)

info

13  
  2
Kiedy REFERENDUM? Moim zdaniem nasze miasto potrzebuje młodego i trzeźwo myślącego gospodarza.
(2020.01.15)

info

14  
  0
Bestia czyli wymiar "sprawiedliwości"zjada samą siebie. Gdyby było normalne sądownictwo to Adamowicz byłby skazany - patrz rozmowy polityków PO, a jako taki nie mógłby być prezydentem. I nie zostałby zamordowany.
logika (2020.01.15)

info

0  
  1
ciekawe gdzie jest prawdziwy morderca, za pare lat powstanie film sensacyjny Vegi jak to swiety Adamowicz posiwecil sie i zginal za nasza i wasza
(2020.01.15)

info

12  
  3
@szoking - mój boże, przecież to był złodziej i hochsztapler, parę milionów nieudokumentowanego niczym dochodu w mieszkaniach, udziałach, lokatach, okradał wraz z wesoła wdówką swoje miasto, okradał jego mieszkańców, wydawał decyzję na ich szkodę, tak byle deweloperom było dobrze. Czy słyszałeś coś o skazującym Pawła Adamowicza prawomocnym wyroku sądu? Za te słowa nazwana przez ciebie wesoła wdówka powinna założyć ci sprawę sądową. Tak na marginesie - co powie twój bóg gdy dowie się, że jesteś wbrew pozorom słabiutkim chrześcijaninem, nie czytasz ze zrozumieniem dekalogu / 2.Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno. /. Ale co tam, przecież jesteś tylko bezrefleksyjnym piSS- owskim trolem ładowaczem i masz to wszystko w doopie.
zającpoziomka (2020.01.15)
Tak naprawdę wystarczy tylko trochę pośledzić wszystkie media od lewa do prawa, potem przyjrzeć się PE I KE i co oni wyprawiają !!! Coś dzieje się złego we Francji czy też Hiszpanii lub innych zachodnich państw zero reakcji, natomiast, gdy coś dzieje się w Polsce reakcja jest natychmiastowa i ekspresowe tempo. Czy to nikogo nie dziwi??? Polska była i jest Państwem ciągle pod kogoś, kto nami zarządza i mówi, co my mamy robić oraz jakie ustawy są sprzeczne, bo lewakom nie podoba w Polsce rząd prawicowy. Gdzie by człowiek nie patrzał struktury mafijne. Takie jest nasza polska rzeczywistość i wygląda na to, że jeszcze długo się to nie zmieni. Weźmy kastę sędziowską, czy oni walczą o niezależne sądy??? Tylko głupiec w to uwierzy, oni walczą o wpływy i władze i o to, aby mogli bezkarnie czuć zakładając togi. Myślę, że społeczeństwu chyba nie tego oczekuje od sądów. Każdy w tym państwie powinien odpowiadać za swoje błędy czy też łamania przepisów jak również za karygodne orzekanie. Sędziów takich jak ostatnio ich się określa złodziejami to my musimy się w sposób jednoznaczny pozbywać i to w sposób natychmiastowy.
(2020.01.15)

info

10  
  3