100
14.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdańsk jak chce niech pamięta, elblążanie nie muszą. Kim właściwie był Adamowicz? Czy swoją pracą przedłużył się dla Elbląga?
(2020.01.15)
SZOKING: Ludzie w tym kraju kochaja byc Oklamywani, stad to co napisałes ich tak szokuje. .. kupia kazda bajke z tv i radio. Nie daj Boze napisz cos jak ty i zaraz zrobia z Ciebie cynicznego prowokatora. .. :)potem sie dziwicie dlaczego kupuja garnkina pokazach za 10 tys o wartosci 200 zł. .. . Od trzech lat nie ogladam w tv zadnych wiadomosci oprocz pogody:)jednie niezalezne media w necie-polecam!!!
ASWYMIATA (2020.01.15)
@ASWYMIATA - Tylko pytanie - które niezależne są niezależne. .. :)
Zazula (2020.01.15)
Kazdy kto kiedykolwiek wykorzystał władzę do zniszczenia innego człowieka i jest po prostu zerem i słabym człowiekiem
(2020.01.15)

info

6  
  2
Elbląg i Gdańsk zawsze razem? A z czym proszę powiedzieć? Zabrali wam całą Mierzeję Wiślaną - obszar tzw. złotej kury, z której przy o drobinie chęci urzędników skarbowych Elbląg miałby jako miasto wojewódzkie ogromne dochody z podatków. Ale to już nie wasze, ani miastem wojewódzkim nigdy nie będziecie. Do pomorskiego też nikt nie weźmie. Bo drugi biedny i zadłużony z zabitym przemysłem Słupsk nie jest nikomu potrzebny. Pozostały tramwaje, w których klimatyzacja latem nie jest potrzebna ze względu na ogromne szpary w drzwiach. Przydałaby się maski niwelujące smród fekaliów i słuchawki ochronne na uszy. Jeżdżąc w ostatni weekend dziwię się, że ten złom ktoś w ogóle dopuszcza do ruchu. Przejedźcie się dla porównania tramwajami w Gdańsku. A z resztą. Olsztyn wam odjechał o dekady, Gdańsk o lata świetlne.
Instruktor WOPR (2020.01.15)

info

22  
  3
Interesuja. I w tym tez prokuratura siedzi. Tylko dziwne ze sedzia niejaki tuleja w tych sprawach niebwysyla pytan prejudycjalnych. Ot podwojne standardy ...
Szoking (2020.01.15)
Redakcjo jakie tłumy prezydent, kilku kodowiczów i ubywateli Rp róbcie rzetelne pisanie bo uprawiacie zwykłą fuszerkę i nie macie pojęcia o dziennikarstwie
bambo (2020.01.15)

info

19  
  4
O zmarłych dobrze lub wcale. Więc wcale
prawda (2020.01.15)

info

14  
  3
ale transparent to mogli zrobić nowy, a nie domalowywać datę na starym
dziamga (2020.01.15)

info

7  
  0
Elblążanie zebrali się we wtorek wieczorem przed Ratuszem - szkoda, że laserów nie było
bambo (2020.01.15)

info

13  
  2