A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdańsk jak chce niech pamięta, elblążanie nie muszą. Kim właściwie był Adamowicz? Czy swoją pracą przedłużył się dla Elbląga?
SZOKING: Ludzie w tym kraju kochaja byc Oklamywani, stad to co napisałes ich tak szokuje. .. kupia kazda bajke z tv i radio. Nie daj Boze napisz cos jak ty i zaraz zrobia z Ciebie cynicznego prowokatora. .. :)potem sie dziwicie dlaczego kupuja garnkina pokazach za 10 tys o wartosci 200 zł. .. .
Od trzech lat nie ogladam w tv zadnych wiadomosci oprocz pogody:)jednie niezalezne media w necie-polecam!!!
@ASWYMIATA - Tylko pytanie - które niezależne są niezależne. .. :)
Kazdy kto kiedykolwiek wykorzystał władzę do zniszczenia innego człowieka i jest po prostu zerem i słabym człowiekiem
Elbląg i Gdańsk zawsze razem? A z czym proszę powiedzieć? Zabrali wam całą Mierzeję Wiślaną - obszar tzw. złotej kury, z której przy o drobinie chęci urzędników skarbowych Elbląg miałby jako miasto wojewódzkie ogromne dochody z podatków. Ale to już nie wasze, ani miastem wojewódzkim nigdy nie będziecie. Do pomorskiego też nikt nie weźmie. Bo drugi biedny i zadłużony z zabitym przemysłem Słupsk nie jest nikomu potrzebny. Pozostały tramwaje, w których klimatyzacja latem nie jest potrzebna ze względu na ogromne szpary w drzwiach. Przydałaby się maski niwelujące smród fekaliów i słuchawki ochronne na uszy. Jeżdżąc w ostatni weekend dziwię się, że ten złom ktoś w ogóle dopuszcza do ruchu. Przejedźcie się dla porównania tramwajami w Gdańsku. A z resztą. Olsztyn wam odjechał o dekady, Gdańsk o lata świetlne.
Interesuja. I w tym tez prokuratura siedzi. Tylko dziwne ze sedzia niejaki tuleja w tych sprawach niebwysyla pytan prejudycjalnych. Ot podwojne standardy ...
Redakcjo jakie tłumy prezydent, kilku kodowiczów i ubywateli Rp róbcie rzetelne pisanie bo uprawiacie zwykłą fuszerkę i nie macie pojęcia o dziennikarstwie
O zmarłych dobrze lub wcale. Więc wcale
ale transparent to mogli zrobić nowy, a nie domalowywać datę na starym
Elblążanie zebrali się we wtorek wieczorem przed Ratuszem - szkoda, że laserów nie było