UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@szoking - mój boże, przecież to był złodziej i hochsztapler, parę milionów nieudokumentowanego niczym dochodu w mieszkaniach, udziałach, lokatach, okradał wraz z wesoła wdówką swoje miasto, okradał jego mieszkańców, wydawał decyzję na ich szkodę, tak byle deweloperom było dobrze. Czy słyszałeś coś o skazującym Pawła Adamowicza prawomocnym wyroku sądu? Za te słowa nazwana przez ciebie wesoła wdówka powinna założyć ci sprawę sądową. Tak na marginesie - co powie twój bóg gdy dowie się, że jesteś wbrew pozorom słabiutkim chrześcijaninem, nie czytasz ze zrozumieniem dekalogu / 2.Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno. /. Ale co tam, przecież jesteś tylko bezrefleksyjnym piSS- owskim trolem ładowaczem i masz to wszystko w doopie.

zającpoziomka

Anuluj