UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bestia czyli wymiar "sprawiedliwości"zjada samą siebie. Gdyby było normalne sądownictwo to Adamowicz byłby skazany - patrz rozmowy polityków PO, a jako taki nie mógłby być prezydentem. I nie zostałby zamordowany.

logika