UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak naprawdę wystarczy tylko trochę pośledzić wszystkie media od lewa do prawa, potem przyjrzeć się PE I KE i co oni wyprawiają !!! Coś dzieje się złego we Francji czy też Hiszpanii lub innych zachodnich państw zero reakcji, natomiast, gdy coś dzieje się w Polsce reakcja jest natychmiastowa i ekspresowe tempo. Czy to nikogo nie dziwi??? Polska była i jest Państwem ciągle pod kogoś, kto nami zarządza i mówi, co my mamy robić oraz jakie ustawy są sprzeczne, bo lewakom nie podoba w Polsce rząd prawicowy. Gdzie by człowiek nie patrzał struktury mafijne. Takie jest nasza polska rzeczywistość i wygląda na to, że jeszcze długo się to nie zmieni. Weźmy kastę sędziowską, czy oni walczą o niezależne sądy??? Tylko głupiec w to uwierzy, oni walczą o wpływy i władze i o to, aby mogli bezkarnie czuć zakładając togi. Myślę, że społeczeństwu chyba nie tego oczekuje od sądów. Każdy w tym państwie powinien odpowiadać za swoje błędy czy też łamania przepisów jak również za karygodne orzekanie. Sędziów takich jak ostatnio ich się określa złodziejami to my musimy się w sposób jednoznaczny pozbywać i to w sposób natychmiastowy.