UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bestia czyli wymiar "sprawiedliwości"zjada samą siebie. Gdyby było normalne sądownictwo to Adamowicz byłby skazany - patrz rozmowy polityków PO, a jako taki nie mógłby być prezydentem. I nie zostałby zamordowany.
logika