UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakich dziesiątek lat? Kiedyś były komisariaty na wsiach. To co gadasz bzdury. Tylko kiedyś policja nie miała tylu obowiązków jak dzisiaj, bo nie było wielu rzeczy i przepisów np kiedyś nie było komórek, fotelików dla dzieci i jazdy z włączonymi światłami, to tego nie kontrolowali, tak samo mało było alkomatów.