Wybrany wątek opinii

Zaniedbania policji na terenach wiejskich to przedział dziesiątek lat, także nie pisz bzdur odnośnie ilości radiowozów lub ilości policjantów.
(2020.01.14)
Jakich dziesiątek lat? Kiedyś były komisariaty na wsiach. To co gadasz bzdury. Tylko kiedyś policja nie miała tylu obowiązków jak dzisiaj, bo nie było wielu rzeczy i przepisów np kiedyś nie było komórek, fotelików dla dzieci i jazdy z włączonymi światłami, to tego nie kontrolowali, tak samo mało było alkomatów.
(2020.01.14)
Powrót do komentarzy