Wybrany wątek opinii
Zaniedbania policji na terenach wiejskich to przedział dziesiątek lat, także nie pisz bzdur odnośnie ilości radiowozów lub ilości policjantów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jakich dziesiątek lat? Kiedyś były komisariaty na wsiach. To co gadasz bzdury. Tylko kiedyś policja nie miała tylu obowiązków jak dzisiaj, bo nie było wielu rzeczy i przepisów np kiedyś nie było komórek, fotelików dla dzieci i jazdy z włączonymi światłami, to tego nie kontrolowali, tak samo mało było alkomatów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0