UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale na rogatkach miasta często są patrole np na wyjeździe na S7 czy z Gronowa Górnego.
Ja nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale na rogatkach miasta często są patrole np na wyjeździe na S7 czy z Gronowa Górnego.