A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Lewak. - Jak masz dzieci to znaczy że też jesteś beneficjentem 500+ więc ironia jest zbędnym akcentem tego komentarza. Wszyscy i tak na wyścigi lecą po ta kasę bez względu na to jaka opcję polityczną popierają. To taki rodzaj hipokryzji.
To tak średnio około 5 złoty na mieszkańca.
dlaczego dzisiaj nikt nie zbiera pieniązków na chore dzieci? czyżby wszystkie wyzdrowiały od wczoraj? no ludzie kochani, jak tak można nie pomagać chorym dzieciom dzisiaj, jutro, pojutrze? a rozumiem, pary starczyło na jeden dzień pomagania, w pozostałe dni roku nie ratujemy dzieci chorych? jakie to smutne, jakie obłudne przy tym i fałszywe
A jak , no to cyk... sto lat , sto lat niech zyje ,zyje nam - wiadomo kto - nasz prezio... 13 -tego nawet styczniu jest wiosna, a w maju 13- ka.a jak !!
A rozumiem pary starczylo na jeden dzien" co ty rozumiesz trollu , przeszkadza ci ze ludzie pomagaja ?? jaka ty niesiesz pomoc tym zwistnym wpisem , popatrz w lustro i pomysl czy jestes w stanie sobie samemu pomoc
A tak sie sklada ze mam. Hehehehe juz niedlugo spoleczenstwo tez bedzie mialo .... moze przejzycie na oczy ... moze nie ...ja swoje wiem
Skąd tylu malkontentów w Elblągu. Nie wiem ile bierze, ,Orkiestra"na działalność statutową ale podobno, ,Caritas"bierze 70% na działalność episkopatu a 30% oddaje na pomoc ludziom.
Czemu ci co nie wierzą w BOGA a w Rydzyka i Kaczyńskiego nie podpisują postów?.
@Szoking - Kłamiesz pisowski szokingu. KŁAMIESZ! Brawo WOŚP! jak co roku!
@Szoking - Widzisz, wymarzonej pracy nie możesz dostać. Pracy piso-lizusa. współczuję