A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo hipokryzja w Polsce nie ma końca! Kocham pieski,kotki i inne futrzaki ale nie popadajmy w paranoję że czlowiek nie może mieć chociaż 10 min frajdy w tym szarym świecie bo zwierzątka są ważniejsze! Znoszę przez cały rok wyjace i szczekające po kilka godzin pieski siedzace same w domu wieć myślę ze kilka minut w roku zwierzaki wytrzymają trochę hałasu!
Światełko do nieba było straszne dzieci są niskie nic nie Widziały. w trakcie wyszliśmy i inni również strata czasu w.kolko.to samo puszczane.
No i kolejny raz Szatan nie wygrał z dobrem ludzkich serc! Brawo WOŚP!
Wczoraj po wyjściu z kościoła na chodniku przed bramą kościoła (na Agrykola)musiałam stać w długiej kolejce by dać datek do puszki WOŚP. Prawie każdy wychodzący z kościoła (myślę, że niezależnie od przekonań politycznych)podchodził do wolontariuszy by wrzucić do puszki. Brawo
WOŚP, wszyscy ja wspieramy ale jej organizatorzy nie mogą brać udziału w politycznych sporach i pokazywać że wspierają którąkolwiek ze stron.
Właściciele piesków, czy będziecie też karać i pisać skargi na pogodę za grzmoty podczas burzy? Widziałem jak straszliwie pieski się tego boją.
A politycy (np. PIS)to mogą tak ostro negować (niszczyć)działalność WOŚP, to jest ok? Może też zamknęli by jadaczki.
Polskokatolicki ksiądz CAŁĄ niedzielną tacę przeznaczył na WOŚP! (a rzymskokatolicki?)
tylko dlaczego stali pod kościołem, skoro zomowiec kościół neguje, wali w niego jadem. .. widzę tu jakąś niekonsekwencję w działaniu. Wytłumaczyć ją sobie mogę wyłącznie pędem do KASY, spółeczki musza mieć co przemielać i wysyłać na degeneracko-zboczony festiwal, na zakupu sprzętu, który niczemu nie służy, bo szpitale mają już taki dawno, na opłacanie komuszych lekarzy na etatach tzw autorytetów i konsultantów. .. wspieracie dalej ten matrix, a jego architekt będzie opływał we wszystkie dobra ziemskie, bo dzieci go obchodzą, jak zeszłoroczny śnieg. .
A może przestańcie pajacowac i uczcijcie pamię kazdego z rodziny co był na Starówce.