71
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo hipokryzja w Polsce nie ma końca! Kocham pieski,kotki i inne futrzaki ale nie popadajmy w paranoję że czlowiek nie może mieć chociaż 10 min frajdy w tym szarym świecie bo zwierzątka są ważniejsze! Znoszę przez cały rok wyjace i szczekające po kilka godzin pieski siedzace same w domu wieć myślę ze kilka minut w roku zwierzaki wytrzymają trochę hałasu!
(2020.01.13)
Światełko do nieba było straszne dzieci są niskie nic nie Widziały. w trakcie wyszliśmy i inni również strata czasu w.kolko.to samo puszczane.
Danic (2020.01.13)

info

2  
  2
No i kolejny raz Szatan nie wygrał z dobrem ludzkich serc! Brawo WOŚP!
(2020.01.13)

info

3  
  4
Wczoraj po wyjściu z kościoła na chodniku przed bramą kościoła (na Agrykola)musiałam stać w długiej kolejce by dać datek do puszki WOŚP. Prawie każdy wychodzący z kościoła (myślę, że niezależnie od przekonań politycznych)podchodził do wolontariuszy by wrzucić do puszki. Brawo
(2020.01.13)
WOŚP, wszyscy ja wspieramy ale jej organizatorzy nie mogą brać udziału w politycznych sporach i pokazywać że wspierają którąkolwiek ze stron.
(2020.01.13)
Właściciele piesków, czy będziecie też karać i pisać skargi na pogodę za grzmoty podczas burzy? Widziałem jak straszliwie pieski się tego boją.
(2020.01.13)
A politycy (np. PIS)to mogą tak ostro negować (niszczyć)działalność WOŚP, to jest ok? Może też zamknęli by jadaczki.
(2020.01.13)
Polskokatolicki ksiądz CAŁĄ niedzielną tacę przeznaczył na WOŚP! (a rzymskokatolicki?)
(2020.01.13)

info

3  
  1
tylko dlaczego stali pod kościołem, skoro zomowiec kościół neguje, wali w niego jadem. .. widzę tu jakąś niekonsekwencję w działaniu. Wytłumaczyć ją sobie mogę wyłącznie pędem do KASY, spółeczki musza mieć co przemielać i wysyłać na degeneracko-zboczony festiwal, na zakupu sprzętu, który niczemu nie służy, bo szpitale mają już taki dawno, na opłacanie komuszych lekarzy na etatach tzw autorytetów i konsultantów. .. wspieracie dalej ten matrix, a jego architekt będzie opływał we wszystkie dobra ziemskie, bo dzieci go obchodzą, jak zeszłoroczny śnieg. .
szoking (2020.01.13)
A może przestańcie pajacowac i uczcijcie pamię kazdego z rodziny co był na Starówce.
(2020.01.13)

info

1  
  0