UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego dzisiaj nikt nie zbiera pieniązków na chore dzieci? czyżby wszystkie wyzdrowiały od wczoraj? no ludzie kochani, jak tak można nie pomagać chorym dzieciom dzisiaj, jutro, pojutrze? a rozumiem, pary starczyło na jeden dzień pomagania, w pozostałe dni roku nie ratujemy dzieci chorych? jakie to smutne, jakie obłudne przy tym i fałszywe
stop obłudzie i zakłamaniu