UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak , no to cyk... sto lat , sto lat niech zyje ,zyje nam - wiadomo kto - nasz prezio... 13 -tego nawet styczniu jest wiosna, a w maju 13- ka.a jak !!
Czekam na14.
A jak , no to cyk... sto lat , sto lat niech zyje ,zyje nam - wiadomo kto - nasz prezio... 13 -tego nawet styczniu jest wiosna, a w maju 13- ka.a jak !!
Czekam na14.