UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak , no to cyk... sto lat , sto lat niech zyje ,zyje nam - wiadomo kto - nasz prezio... 13 -tego nawet styczniu jest wiosna, a w maju 13- ka.a jak !!

Czekam na14.

Anuluj