UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego dzisiaj nikt nie zbiera pieniązków na chore dzieci? czyżby wszystkie wyzdrowiały od wczoraj? no ludzie kochani, jak tak można nie pomagać chorym dzieciom dzisiaj, jutro, pojutrze? a rozumiem, pary starczyło na jeden dzień pomagania, w pozostałe dni roku nie ratujemy dzieci chorych? jakie to smutne, jakie obłudne przy tym i fałszywe

stop obłudzie i zakłamaniu