A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Im wiecej tym lepiej przeciez ten zomowski i ubecki pomiot z rodzinka z tego zyje. Spoleczkibyupu zloty melon tylko sa do tego zeby wyprowadzac kase a wy macie latac zebrac i dawac na godne zycie jakaly. Ktory znalazl sobie sposob zarobkowania
Żenujące to jest to, ze dając kasę na WOŚP oczekujesz w zamian profitów w jakiejkolwiek postaci. Nagrodą jest ratowanie życia i zdrowia dzieci a nie Twoje osobiste zadowolenie.
To przynajmniej wiemy jaka niespodzianka nas czeka na dni Elbląga
Światełko to pewnie pomysł Wróbelka
@zb - Daj dla księdza.
Moje dzieci nie czekały na fajerwerki, kwestowały do samego końca. Jak trzeba mieć nasra. .. w głowie żeby myśleć że tu chodzi o fajerwerki. Ale nie martwcie się na dniach wypłacą 500+ i będziecie mogli sobie kupić i postrzelać
Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!
Komuniści - wiecznie żywi - dziękują Elblągowi za wspaniałą zbiórkę. Sie ma
Oczywiscie ze tak. Lemingi biegaja. A ja robie co chce. Pani Ropelewska zapomniala dodac ze owsiak jako fundator pozostaje wlascicielem tej karetki on nie przekazuje a jedynie wypozycza. Kiedys jego pomioty moga wezwac szpital do zaplaty za uzytkowane mienie tzw fundacji. Jakos owsik nie opublikowal sprawozdan finansowym zgodnie z wyrokami sadowyi ... kolejny resortowy dojacy i syrzyzacy jeleni az milo .... tak tak wiem jak trafie do szpitala to mam nie zgodzic sie aby sprzet z seduszkiem mnie ratowal i taie takie dyrdymaly ....
Trochę pojęcia trzeba mieć, żeby wypowiadać się w jakimś temacie