71
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Im wiecej tym lepiej przeciez ten zomowski i ubecki pomiot z rodzinka z tego zyje. Spoleczkibyupu zloty melon tylko sa do tego zeby wyprowadzac kase a wy macie latac zebrac i dawac na godne zycie jakaly. Ktory znalazl sobie sposob zarobkowania
Szoking (2020.01.13)
Żenujące to jest to, ze dając kasę na WOŚP oczekujesz w zamian profitów w jakiejkolwiek postaci. Nagrodą jest ratowanie życia i zdrowia dzieci a nie Twoje osobiste zadowolenie.
(2020.01.13)
To przynajmniej wiemy jaka niespodzianka nas czeka na dni Elbląga
Wena (2020.01.13)
Światełko to pewnie pomysł Wróbelka
Wena (2020.01.13)

info

10  
  1
@zb - Daj dla księdza.
DDR (2020.01.13)
Moje dzieci nie czekały na fajerwerki, kwestowały do samego końca. Jak trzeba mieć nasra. .. w głowie żeby myśleć że tu chodzi o fajerwerki. Ale nie martwcie się na dniach wypłacą 500+ i będziecie mogli sobie kupić i postrzelać
Lewak. (2020.01.13)
Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!
Idle (2020.01.13)
Komuniści - wiecznie żywi - dziękują Elblągowi za wspaniałą zbiórkę. Sie ma
normalni_mieszkańcy (2020.01.13)
Oczywiscie ze tak. Lemingi biegaja. A ja robie co chce. Pani Ropelewska zapomniala dodac ze owsiak jako fundator pozostaje wlascicielem tej karetki on nie przekazuje a jedynie wypozycza. Kiedys jego pomioty moga wezwac szpital do zaplaty za uzytkowane mienie tzw fundacji. Jakos owsik nie opublikowal sprawozdan finansowym zgodnie z wyrokami sadowyi ... kolejny resortowy dojacy i syrzyzacy jeleni az milo .... tak tak wiem jak trafie do szpitala to mam nie zgodzic sie aby sprzet z seduszkiem mnie ratowal i taie takie dyrdymaly ....
Szoking (2020.01.13)
Trochę pojęcia trzeba mieć, żeby wypowiadać się w jakimś temacie
Wspieram WOŚP (2020.01.13)