UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd tylu malkontentów w Elblągu. Nie wiem ile bierze, ,Orkiestra"na działalność statutową ale podobno, ,Caritas"bierze 70% na działalność episkopatu a 30% oddaje na pomoc ludziom.

Jerzy11

Anuluj