UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd tylu malkontentów w Elblągu. Nie wiem ile bierze, ,Orkiestra"na działalność statutową ale podobno, ,Caritas"bierze 70% na działalność episkopatu a 30% oddaje na pomoc ludziom.
Jerzy11
Skąd tylu malkontentów w Elblągu. Nie wiem ile bierze, ,Orkiestra"na działalność statutową ale podobno, ,Caritas"bierze 70% na działalność episkopatu a 30% oddaje na pomoc ludziom.
Jerzy11