A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To kpina z ludzi którzy byli hojni ! Czy to złośliwość czy brak pomyslu?
Czy możemy się dowiedzieć ile pieniędzy z naszych podatków poszło na ten żenujący „pokaz laserowy”? I czy to prawda, że 80.000 zł?’
Fajnie ze ludzie wspierają orkiestrę! I ze z roku na rok coraz więcej pieniędzy zbierają! Tylko szkoda ze tak malo efektowne zakończenie i smutno jak tlum niezadowolony się rozchodzil, jakoś brak inicjatywy, pomyslu i polotu organizatorów
Ja dzisiaj wpłaciłem. I pomagam każdemu w potrzebie. A ty dziś komuś pomogłeś?
Podobno 8.000.000
Upada wosp zenada lasery to juz nie to samo swiatelko szkoda czekalismy z rodzina na to caly rok fajnie bylo pomoc ale jest niedosyt
Swiatelko do nieba totalny dramat. Wy wielkie panusie w futrach przejmujecie sie pieskami a macie gdzies swoje dzieci ktore caly dzien czekaly na fajerwerki. Dosyc hipokryzji, doscyc nagonki na petardy. Raz na rok przez 10 minut nikomu nie zaszkodzilo a na pewno nie psom. Moze zajmijcie sie psami w domach, ktore przez 10 godzin sa dzien dzien same jak ich wlasciciele sa w pracy a nie robicie nagonke na fajerwerki. Stop obludzie. Torebki ze skory, buty z krokodyla, futra z norek ale petardy 10 minut raz na rok wielka zbrodnia. Stop zenadzie.
Swiatelko do nieba totalny dramat. Wy wielkie panusie w futrach przejmujecie sie pieskami a macie gdzies swoje dzieci ktore caly dzien czekaly na fajerwerki. Dosyc hipokryzji, doscyc nagonki na petardy. Raz na rok przez 10 minut nikomu nie zaszkodzilo a na pewno nie psom. Moze zajmijcie sie psami w domach, ktore przez 10 godzin sa dzien dzien same jak ich wlasciciele sa w pracy a nie robicie nagonke na fajerwerki. Stop obludzie. Torebki ze skory, buty z krokodyla, futra z norek ale petardy 10 minut raz na rok wielka zbrodnia. Zenada na maxa
Brawo elblazanie- skoro rzad i ministrowie od zdrowia nie daja rady -,my damy , bo my bardziej to rozumiemy , ze to jest o wiele wazniejsze, jak to cale uzbrojenie - bomby , samoloty,wojny ,ktore nas zabijaja- swiat kompletnie zwariowal - wyborcy sami musza troszczyc o wlasne zycie, zdrowie , natomiast o wojny, zabijanie juz nie , o to troszcza sie nasi wybrancy
Elblązanie brawo za serce i pomoc, światełko dramat !