Komuniści - wiecznie żywi - dziękują Elblągowi za wspaniałą zbiórkę. Sie manormalni_mieszkańcy
Komuniści - wiecznie żywi - dziękują Elblągowi za wspaniałą zbiórkę. Sie ma