UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiscie ze tak. Lemingi biegaja. A ja robie co chce. Pani Ropelewska zapomniala dodac ze owsiak jako fundator pozostaje wlascicielem tej karetki on nie przekazuje a jedynie wypozycza. Kiedys jego pomioty moga wezwac szpital do zaplaty za uzytkowane mienie tzw fundacji. Jakos owsik nie opublikowal sprawozdan finansowym zgodnie z wyrokami sadowyi ... kolejny resortowy dojacy i syrzyzacy jeleni az milo .... tak tak wiem jak trafie do szpitala to mam nie zgodzic sie aby sprzet z seduszkiem mnie ratowal i taie takie dyrdymaly ....
Szoking