Wybrany wątek opinii

Brawo elblążanie ! Za hojność !
pampi-ZAWADA (2020.01.12)
@pampi-ZAWADA - Organizator ma prawo legalnie uszczuplić zbiórkę pieniędzy o 20% na cele statusowe.
zb (2020.01.12)
@zb - Daj dla księdza.
DDR (2020.01.13)
Powrót do komentarzy