UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!

Idle

Anuluj