UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!
Idle
Popieram! Jestem właścicielką pieska i zawsze na pokazie fajerwerków jestem z nim w domu. Poświęcam się bo to mój pies, więc dlaczego miałabym pozbawić atrakcji innych?!
Idle