UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie ze ludzie wspierają orkiestrę! I ze z roku na rok coraz więcej pieniędzy zbierają! Tylko szkoda ze tak malo efektowne zakończenie i smutno jak tlum niezadowolony się rozchodzil, jakoś brak inicjatywy, pomyslu i polotu organizatorów