UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie ze ludzie wspierają orkiestrę! I ze z roku na rok coraz więcej pieniędzy zbierają! Tylko szkoda ze tak malo efektowne zakończenie i smutno jak tlum niezadowolony się rozchodzil, jakoś brak inicjatywy, pomyslu i polotu organizatorów


Anuluj