UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo elblazanie- skoro rzad i ministrowie od zdrowia nie daja rady -,my damy , bo my bardziej to rozumiemy , ze to jest o wiele wazniejsze, jak to cale uzbrojenie - bomby , samoloty,wojny ,ktore nas zabijaja- swiat kompletnie zwariowal - wyborcy sami musza troszczyc o wlasne zycie, zdrowie , natomiast o wojny, zabijanie juz nie , o to troszcza sie nasi wybrancy
Smutnyswiat