Wybrany wątek opinii
Światełko bieda. Żal pl
Do moderacji
Odpowiedz
32
50
@Jolo - Wg mnie dobrze że nie było fajerwerków, po co tyle kasy puszczać z dymem.
Do moderacji
Odpowiedz
22
11
Upada wosp zenada lasery to juz nie to samo swiatelko szkoda czekalismy z rodzina na to caly rok fajnie bylo pomoc ale jest niedosyt
Do moderacji
Odpowiedz
11
8