Wybrany wątek opinii

Światełko bieda. Żal pl
Jolo (2020.01.12)
@Jolo - Wg mnie dobrze że nie było fajerwerków, po co tyle kasy puszczać z dymem.
Tkkk (2020.01.12)
Upada wosp zenada lasery to juz nie to samo swiatelko szkoda czekalismy z rodzina na to caly rok fajnie bylo pomoc ale jest niedosyt
Ass (2020.01.12)
Powrót do komentarzy