UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Swiatelko do nieba totalny dramat. Wy wielkie panusie w futrach przejmujecie sie pieskami a macie gdzies swoje dzieci ktore caly dzien czekaly na fajerwerki. Dosyc hipokryzji, doscyc nagonki na petardy. Raz na rok przez 10 minut nikomu nie zaszkodzilo a na pewno nie psom. Moze zajmijcie sie psami w domach, ktore przez 10 godzin sa dzien dzien same jak ich wlasciciele sa w pracy a nie robicie nagonke na fajerwerki. Stop obludzie. Torebki ze skory, buty z krokodyla, futra z norek ale petardy 10 minut raz na rok wielka zbrodnia. Zenada na maxa