A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
impreza skończona, dzieci uratowane, rozejść się, możecie iść spać w samozachwycie nad WOŚP, a za rok zbieramy znowu na chore dzieci i tak do usr... śmierci będziecie żyć i zbierać, kolejne rekordy zbiórek przed wami, kolejne cuda spełnienia, zbierajcie , zbiersjcie,:)))
„Pokaz laserowy” to był w Warszawie. W Elblagu była dyskoteka a’la remiza strażacka w 1992 roku.
Światełko do nieba dramat. W 4 liery wsadźcie sobie te laserki. Elbląg schodzi na lsy wszędzie gdzie się da.
Owsiak się ucieszy..
Lasery bieda. A miało być światełko do nieba.
Zakończenie na miarę miasteczka czyli Bida z Nedzą, podobaly się słowa rozchodzących się i rozczarowanych ludzi ktorych przytaczać nie da rady
W Suchaczu pokaz fajerwerków trwał 15 min!!! Ale to nie Elbląg. .. I dobrze.
Dokładnie tak! Na przekór tobie i takim jak ty!
Bo pieski są najważniejsze przecież, żenada co się dzieje. Zawsze były fajerwerki i pięknie to wyglądało.
na przekór komu nie ratujecie chorych dzieci codziennie? jesteś chory, codziennie ratuj dzieci, dlaczego robisz to tylko raz w roku ?