71
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
impreza skończona, dzieci uratowane, rozejść się, możecie iść spać w samozachwycie nad WOŚP, a za rok zbieramy znowu na chore dzieci i tak do usr... śmierci będziecie żyć i zbierać, kolejne rekordy zbiórek przed wami, kolejne cuda spełnienia, zbierajcie , zbiersjcie,:)))
Gregryj (2020.01.12)
„Pokaz laserowy” to był w Warszawie. W Elblagu była dyskoteka a’la remiza strażacka w 1992 roku.
(2020.01.12)

info

43  
  16
Światełko do nieba dramat. W 4 liery wsadźcie sobie te laserki. Elbląg schodzi na lsy wszędzie gdzie się da.
Tyberiusz (2020.01.12)

info

31  
  25
Owsiak się ucieszy..
(2020.01.12)
Lasery bieda. A miało być światełko do nieba.
(2020.01.12)

info

26  
  15
Zakończenie na miarę miasteczka czyli Bida z Nedzą, podobaly się słowa rozchodzących się i rozczarowanych ludzi ktorych przytaczać nie da rady
(2020.01.12)

info

18  
  13
W Suchaczu pokaz fajerwerków trwał 15 min!!! Ale to nie Elbląg. .. I dobrze.
Hm2... (2020.01.12)

info

13  
  6
Dokładnie tak! Na przekór tobie i takim jak ty!
(2020.01.12)
Bo pieski są najważniejsze przecież, żenada co się dzieje. Zawsze były fajerwerki i pięknie to wyglądało.
....... (2020.01.12)

info

20  
  16
na przekór komu nie ratujecie chorych dzieci codziennie? jesteś chory, codziennie ratuj dzieci, dlaczego robisz to tylko raz w roku ?
stop złym ludziom (2020.01.12)