45
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie chcesz dawać to nie dawaj. Ale się nie wypowiadaj.
Uczestnik WOŚP 2020 (2020.01.13)
Tak ja będę gnił w domu bo ty chcesz pochodzić człowieku jesteś za skompy aby komuś pomóc ja z ekipom ryjemy po lasach sadzimy drzewa, sprzątamy śmieci, zrobiłem tyle dla przyrody że mam prawo wjechać do lasu
(2020.01.13)
Czepiasz się pokrytych dróg w lesie??? A czy nie są one zryw gł. Przez wycinki drzew. Świadomy obywatel wie że po lesie jeździć nie wolno, bo można surowy mandat dostać. Po drugie większość offroadowcow szanuje przyrodę. Nie niszczy drzew, używa specjalnych pasów by nie nadawać kory. Skoro Ty autem jeździsz po lesie sam zagrasz środowisku.
(2020.01.14)
Ha ha ha, "zrobiłem tyle dla przyrody, że mam prawo wjechać do lasu". Dramat
(2020.01.15)
Dobra impreza, a teraz czas na myjkę; Bojarski Auto Detailing - Kazimierzowo 6C, 82-300 Elbląg 668084647
wujek (2022.04.04)

info

0  
  0