UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak ja będę gnił w domu bo ty chcesz pochodzić człowieku jesteś za skompy aby komuś pomóc ja z ekipom ryjemy po lasach sadzimy drzewa, sprzątamy śmieci, zrobiłem tyle dla przyrody że mam prawo wjechać do lasu