UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czepiasz się pokrytych dróg w lesie??? A czy nie są one zryw gł. Przez wycinki drzew. Świadomy obywatel wie że po lesie jeździć nie wolno, bo można surowy mandat dostać. Po drugie większość offroadowcow szanuje przyrodę. Nie niszczy drzew, używa specjalnych pasów by nie nadawać kory. Skoro Ty autem jeździsz po lesie sam zagrasz środowisku.