UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak ja będę gnił w domu bo ty chcesz pochodzić człowieku jesteś za skompy aby komuś pomóc ja z ekipom ryjemy po lasach sadzimy drzewa, sprzątamy śmieci, zrobiłem tyle dla przyrody że mam prawo wjechać do lasu


Anuluj