UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak ja będę gnił w domu bo ty chcesz pochodzić człowieku jesteś za skompy aby komuś pomóc ja z ekipom ryjemy po lasach sadzimy drzewa, sprzątamy śmieci, zrobiłem tyle dla przyrody że mam prawo wjechać do lasu