45
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba tyle oddaje
10 (2020.01.12)
nie napinaj się rak bo ci gumka w majtach pęknie z samozachwyty, od.. się od przyrody i zacznij ją szanować , nie niszcz jej =
Wyrzucić (2020.01.12)
A jakie jeszcze hobby mają nasi rodzimi byznesmeni oprucz mało płacenia ludzią?
(2020.01.12)

info

3  
  2
Wiem,zmiana samochodów i domów na coraz większe...........
(2020.01.12)

info

2  
  1
A jak stolec? Był?
(2020.01.12)
A jak stolec? Był?
(2020.01.12)
To był prawdziwy wiatr w żagle. Cudowni ludzie, cudowny klimat i cudowny czas. Cieszę się, że ktoś poświęcił trochę swojego czasu, aby uwiecznić to wydarzenie. I jak się okazuje można. ..
OldMagnus (2020.01.12)

info

3  
  2
To i jednostkę by trzeba było zamknąć bo po lesie gąskami śmiga.
Gilo (2020.01.12)
Gdzie te drogi rozjechane? Na Modrzewinie? A od kiedy można się tam poruszać?
Wojo (2020.01.12)
Gratuluję pełno ludzi z pasją :)Dużo adrenaliny i dobrze spędzony czas. Tak trzymać !!!
(2020.01.13)

info

3  
  1