A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba tyle oddaje
nie napinaj się rak bo ci gumka w majtach pęknie z samozachwyty, od.. się od przyrody i zacznij ją szanować , nie niszcz jej =
A jakie jeszcze hobby mają nasi rodzimi byznesmeni oprucz mało płacenia ludzią?
Wiem,zmiana samochodów i domów na coraz większe...........
A jak stolec? Był?
A jak stolec? Był?
To był prawdziwy wiatr w żagle. Cudowni ludzie, cudowny klimat i cudowny czas. Cieszę się, że ktoś poświęcił trochę swojego czasu, aby uwiecznić to wydarzenie. I jak się okazuje można. ..
To i jednostkę by trzeba było zamknąć bo po lesie gąskami śmiga.
Gdzie te drogi rozjechane? Na Modrzewinie? A od kiedy można się tam poruszać?
Gratuluję pełno ludzi z pasją :)Dużo adrenaliny i dobrze spędzony czas. Tak trzymać !!!