UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To był prawdziwy wiatr w żagle. Cudowni ludzie, cudowny klimat i cudowny czas. Cieszę się, że ktoś poświęcił trochę swojego czasu, aby uwiecznić to wydarzenie. I jak się okazuje można. ..

OldMagnus

Anuluj