Wybrany wątek opinii

Po lesie autami??? Szkoda przyrody!! Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.01.12)
To i jednostkę by trzeba było zamknąć bo po lesie gąskami śmiga.
Gilo (2020.01.12)
Powrót do komentarzy